fbpx

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler ;

 

Aşağıda belirteceğim üzere evinizde işyerinizde olası elektrik arızalarında yapmanız gereken önemli esaslar yer alacaktır.

Sorun 1 : Evinizde yada iş yerlerinizde  olası elektrik arızalarınızda çarpılma risk taşıyan heryerde takılması zorunlu ve hayati önem arz eden Kaçak Akım Rolesi Takılı değil mi ? Sizler ne olduğunu bilmiyor musunuz? Aşağıda yer vereceğim Kaçak Akım Rolesi resimlerini koyacam eğer ki evinizde yada iş yerinizde takılı değilse bizlerle iletişime geçiniz.

Kaçak Akım Rolesi Monefaze

Kaçak Akım Rolesi Trifaze

 

 

 

 

 

 

 

Sorun 2 : Hayatımızda Çok rasladığımız ve yüksek voltajdan cihazlarımız zarar görmekte buna artık bir çözüm var. Masrafı ilk başta sizlere çok gelebilir ama düşündüğünüzde evinizdeki cihazların arıza verdiğinde cıkan masraf daha çok bu nedenle sizlere tavsiye bir üründür. Ürünümüz Trimbox ve bursa ilimizde üretilmektedir. Yerli malıdır. Aşağıda verdiğimiz videoyu incelerseniz tam teşekkürlü bir anlatımla sizlere en iyi desteği vereceğiz. Satın alıp montaj yaptırmak isterseniz iletişim : 0554 272 59 39 aramanız yeterli olacaktır.

 

Güvenli Ev Güvenli Hayat